21 Eylül 2022, 13:11 tarihinde eklendi

Ruhsal Sorun Yaşayanlar için Radyestezi çizimleri

Ruhsal Sorun Yaşayanlar için Radyestezi çizimleri

ÇALIŞMA YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUNUZ ÇOK ÇOK ÖNEMLİDİR !...

Allahın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.Selam olsun Allahın tüm elçilerine veli kullarına salih kullarına müttaki kullarına ve Allahın rızası için kendini adayan varıyla yoğuyla hem maddi hem manevi çaba gösteren yiğit kullarada selamlar olsun...

Aşağıda çizimleri yapılmış olan çalışmalarda cin musallatı yaşayan yada doktora gidip senin bişeyin yok denilip modern tıpta çaresi bulunamayan rahatsızlık ve hastalıklar için hazırlanan radyestezi çizimleri mevcuttur.Önceliğimiz elbette konusunda uzman olan hekimi bulup tedavi olmaktır.Ancak dediğimiz gibi çözümü bulunamayan rahatsızlıklarda bu tür bir uygulama ile Allahın izni ile %95 oranında bir iyileşme sağlanmıştır.

Öncelikle aşağıdaki çizimlerle çalışma yapacak arkadaşlara duyurumdur.Aşağıdaki maddeleri okuyun ve muhakkak uygulayın.Çünkü negatif enerjilerle ve frekanslarla iletişim kurmak hem sağlık açısından hemde psikolojik açıdan çok risklidir.Hayatınızda olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.Radyestezideki su bulma kaybolan bir eşyayı bulma gibi herhangi bir yaptırımı olmayan bir çalışma olarak kesinlikle görmeyiniz.Öncelikle radyestezi yöntemiyle bu çalışmaları yapıp Allahın izni ile şifalandırma yapacak arkadaşların aşağıdaki maddelere muhakkak riayet etmeleri gerekmektedir.


1) Radyestezi yöntemi ile önce kendinde negatif bir cisim (yani cin ) varmı yokmu tespit ediniz?bu tespit karşılığında adak varsa adağı yerine getirin kısas varsa kısas tövbe varsa tövbe edip sadaka veriniz.
2) muhakkak nasuh tövbesi yapınız.sitemizde mevcuttur.
3)çakralardaki dengeyi sağlayınız
4)auro alanını genişletme çalışmaları yapınız.auro genişlemesi nefes egzersizleri ve çok önemli olan sadaka verme ve çıkarsız beklentisiz karşılıksız Allah rızası için iyilik yapmak ve salih amel işlemektir.
5)Hayat prensiplerinizi kurana göre hazırlayın ve Allah için yaşamaktır.
6)namaz ve zekatı mukhakkak yapmalısınız.
7)Olur olmaz işi ciddiye almayan gerçekten arınmak istemeyip yalnizca çıkarları için sizi duruma alet etmeye çalışan kişilerden uzak durun...kısacası o kişilere bakmayın onun şeytanıyla da uğraşırsınız.

Bu maddeleri yapmadığınız sürece başınıza büyük bir ihale alırsınız sıkıntı yaşarsınız benden söylemesi.


Radyestezi çizimlerinde hangi günahta sarkacınız dönüş yapmışsa o günahın karşılığında yapılması gerekenleride tasarım olarak sizlerle paylaşıyorum.yapılacak tövbelerle ilgilide fırsat ve vakit bulursam paylaşım yapacağım.sizden tövbe ile ilgili yada daha farklı bir konu ile ilgili sorular alabilir ve elimden geldiğince yardımcı olabilirim.


Bu çizimler kuran ve sünnetten yararlanarak yapılmıştır.Almış olduğumuz sonuçlar çok çok olumludur.hüddam , cinci hoca,muskacı,üfürükçü gibilerin sahtekarlıklarına aldanmayın.Allahın yasaları bellidir ve bu yasaların karşılıkları belirtilmiştir.Bu yasaların sebep sonuç ilişkisi dışında muska,okunmuş su,v.s gibi şeylerlerle bu gibi ruhsal sıkıntılardan kurtulunamaz.Bunlar bir nevi şirke davet ve dolandırma metodlarıdır.dikkatinizi çekerim.
Yapmış olduğum bu çizimleri dünyada şahsen rastlamadım o nedenle tüm radyestezi çalışmaları yapan ve bu konuda meraklı olan arkadaşlarla paylaşma ihtiyacı hissettim.Dualarınıza talibim...

Bu çalışmaları yapacak olan arkadaşlara rabbimden yardımını yol göstermesini diliyorum.Rabbim sizleri korusun Allaha emanet olunuz.

 


 

Çözümleri 

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

YAPILAN YORUMLAR

  1. Evrendeki_sonsuz_enerji

    Gerçekten çok değerli bilgiler teşekkürler birsey sorucam mesela diyelim annelerin evinde var evlat olarak onun yerine ben hqyir yapıp tövbe etsem olurmu

    • access_time 31 Mart 2021, 09:38
    • CEVAPLA
  2. admin

    amin kardeşim rabbim yar ve yardımcınız olsun

    • access_time 28 Kasım 2019, 10:54
    • CEVAPLA
  3. ergin

    hocam öncelikle ALLAH razı olsun bende sarkaç çalışmaları yapıyorum vermiş olduğunuz bilgiler çok güzel size katılıyorum rabbim faydalanmayı nasiplenmeyi ve hayra vesile olabilmeyi tüm kardeşlerimize nasip etsin amin.

    • access_time 22 Kasım 2019, 11:27
    • CEVAPLA